» Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego KUFEREKGAGATKA.pl

Sklep internetowy, działający pod adresem www.KUFEREKGAGATKA.pl, prowadzony jest przez firmę Sklep i Komis dla dzieci , z siedzibą w Piasecznie, ul.Rubinowa 2/3,NIP 123-080-08-22 


1. Sprzedaż w kuferekgagatka.pl prowadzona jest przez Internet.

2. Zamówienia przyjmowane są 24h na dobę poprzez stronę
www.kuferekgagatka.pl. W szczególnych przypadkach zamówienie można złożyć e-mailem na adres kuferekgagatka@interia.pl

telefonicznie 0-22 750 90 47

 

3. Czas realizacji zamówień.

 

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku braku zamówionego artykułu w magazynie Kupujący zostanie niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania zamówienia. 
Czas realizacji zamówienia liczony jest:

- od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie przy przedpłacie na konto


4. Zmiany i anulowanie zamówień.
Klient może dokonywać zmian w zamówieniu lub je anulować do momentu jego realizacji przez sklep. Przez realizację zamówienia rozumie się wysłanie przesyłki do Klienta.

5. Płatności:
W sklepie kuferekgagatka.pl akceptowane są następujące formy płatności:

-przedpłata na konto bankowe -
BS Piaseczno
33 80020004 0030 5857 2000 0001

Prosimy o nie dokonywanie wplaty, jeżeli nie mają Państwo potwierdzenia e-mailowego dostępności towaru.

 

6. Dostawa.

Wysyłka:
Zakupione u nas produkty wysyłamy na życzenie klienta firmą kurierską Siódemka. Standardowa wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej. Nie oferujemy przesyłek za pobraniem.

Opłaty za dostawę zamówionego towaru pokrywa kupujący.

Wysokość opłat jest uzależniona od wagi przesyłki

Przesyłki do 5 kg 16,50 zł

 

 

7. Ceny towarów w sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Każdy Klient wraz z towarem otrzymuje paragon lub fakturę VAT.

8.Gwarancje
Towary sprzedawane w kuferekgagatka.pl objęte są gwarancjami producentów

 

9. Zwroty i reklamacje.

Zwroty:
Zgodnie z Ustawą  "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty  zakupu towaru. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Aby odstąpić od umowy należy złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Zwracany towar należy odesłać na własny koszt do siedziby kuferekgagatka.pl Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zakupu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
Zwrotowi nie podlegają produkty odebrane osobiście w siedzibie kuferekgagatka.pl

Reklamacje:
Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go na swój koszt do siedziby kuferekgagatka.pl
Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i uznaniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 
 
 
   


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl